کاغذ دیواری

چرا کاغذ دیواری

کاغذ دیواری نصب آسان متنوع زیبا
دکوراسیون داخلی دکوناب آشپزخانه اتاق خواب طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی
دلایل زیادی برای انتخاب کاغذ دیواری وجود دارد که ما در زیر به چند مورد اصلی اشاره میکنیم
کاغذ دیواری نصب آسان متنوع زیبا

۱- تنوع در طرح و رنگ

با استافاده از کاغذ دیواری شما میتوانید به اتاق خود جلوه خاص و زیبایی ببخشید، یا شاید نیاز داشته باشید که وقتی وارد هر اتاقی میشوید حس متفاوتی داشته باشید.

برای مثال: شاید شما بخواهید یک اتاق خواب آرامش بخش داشته باشید که هر وقت وارد اتاق شدید از محیط آرامش بگیرید و در همین حال بخواهید پذیرایی داشته باشید انرژی بخش شاد و سر زنده که همه اینها با انتخاب طرح و رنگ مختلف و متناسب با ذائقه شما امکان پذیر است.

۲- ایجاد تم با کاغذ دیواری

هیچیک از دیوارپوش های موجود در بازار ، چنین طیف وسیعی از رنگ و طرح و پوشش را که با تمامی سلایق و نیازها سازگار باشد را ارائه نمی کنند، لذا کاغذ دیواری میتواند بزرگترین تاثیر را در اتاق شما ایجاد کند و پاسخ گوی نیاز شما باشد.

۳- کاغذ دیواری ها اقتصادی هستند.

در حالی که خیلی از دیوارپوشها ممکن است به نظر ارزان قیمت باشند، اما شما باید مدت زیادی مواظب آنها باشید. اما امروزه بسیاری از کاغذ دیواری ها عمری حدود ۶ تا ۱۰ سال دارند. و همچنین، کاغذ دیواریهایی که به عنوان قابل شستشو معرفی می شوند، به راحتی با یک اسفنج نرم و یا یک دستمال مرطوب تمیز می شوند.

۴- نصب آسان وسریع کاغذ دیواری

  • نصب آسان کاغذ دیواری

در هنگام نقاشی ساختمان یکی از مشکلات اساسی زمان زیاد خشک شدن رنگ بوده از طرفی هم بوی تند و زننده ای دارد که باید مدت زیادی تحمل کنیم، اما  در نصب کاغذدیواری، به علت استفاده از چسب مخصوص کاغذ دیواری که در آب حل میشود ، نه تنها بویی زننده و مضری در محیط پخش نمیشود، بلکه سرعت خشک شدن آن نیز بسیار بالا میباشد

  • نصب سریع کاغذ دیواری

 کاغذ دیواری در مقایسه با سایر دیوارپوشها نظیر رنگ ودیوار پوشهای  چوبی و یا پلاستیکی دارای زمان نصب کمتری  است ، عموما نصب کاغذ دیواری در یک واحد با زیر بنای ۱۰۰ متر مربع در یک یا دو  روز کاری به  پایان میرسد در حالیکه در صورت استفاده از سایر دیوارپوشها میتواند زمان نصب  در حدود یک هفته باشد.

اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید